Võrgupiraadid ei armasta Windows 10-t

Mõned väiksemad võrgupiraatide hallatavad saidid on asunud “diskrimineerima” Windowsi uusima versiooni kasutajaid, kuna kardetakse, et nende kasutuses olev operatsioonisüsteem raporteerib kõigest kasutaja selja taga jumal-teab-kellele. Esimesena on julge sammu astunud torrentisaidid, kelle ohutuse tunde taga peitub p2p võrguliikluse krüpteerimine. Kuuldavasti on ka võrgu tumedama poole peal asutud teatud piiranguid rakendama, et välistada arvuti kergemeelset lobisemist. Närviliseks võib muutuda igaüks, kes ridade vahelt EULA-t lugedes võib nentida, et lood paremaks ei lähe ning on tegelikult olnud hapud juba pikemat aega. Asja ei muuda paremaks ka Windows 7 ja 8 peale ilmunud uuendused, mis sarnaselt W10-nel olevate koodijuppidega nuhkimist harrastada soovivad.

3 arvamust “Võrgupiraadid ei armasta Windows 10-t” kohta

 1. Mu praeguse kommentaari iva seisneb mõnede “häkkerite” totaalse taktitundetuse stiili-näites, kus keegi kunagi RedHat’i palgal olnud glibc arendaja nimega Ulrich Drepper on meeletu ebapopulaarsuse(arhiivkoopia) osaliseks saanud.

  x) Veaaruanne pealkirjaga “Ulrich Drepper is a fucking dictator asshole”. (arhiivkoopia).

  x) Linux Torvaldsi ja Ulrich Drepper’i võrdlus(arhiivkoopia)

  Isiklikult arvan, et siin viidatud kahes stiilinäites olev plärtsumine ei ole konstruktiivne ja oma stiililt on täiesti sobimatu, isegi kui kriitika sisu tolle Ulrich Drepper’i suunal tõele peaks vastama.

  Mõnikord olen USA tarkvara-arendajate postitusi lugedes mõtisklenud, et millest see küll tuleneb, et mitmed neist on oma käitumiselt totaalsed matsid ning siis olen jõudnud tihtilugu mõtteni, et mitmed neist ei ole iial ühegi ülikooli taseme eneseväljendus-kursusele jõudnud, nende keskkooli õpetajatega oli palga ja selle palga eest saadava personali osas juba tol ajal nii nagu Eestis kipub asi riigi-koolides aastal 2015 olema, a la kel vähegi ajusid ja noorust, need leiavad väljaspool kooli tasuvama ja väärikama töö ja vanast ajast kobedad õpetajad üritavad uue töö otsimise asemel pensionini välja lohistada, minneski pensionile või surres lihtsalt “vanadusse” või töötavad kuskil kolkas, kus kooli-direktoril ja kohalikul omavalitsusel tuleb seoses korraliku personali puudusega vanast ajast sinna jäänud korralikke õpetajaid korralikumalt kinni maksta ja väärikamalt kohelda. Kuid, sellegi poolest, need 2 linki köitsid minu tähelepanu, et kuidas siis nüüd lausa niiiviisi.

 2. Linus Torvalds on eksiteele jõudnud totaalne jobu, kes on firmade poolt ära ostetud ja kaua ei lähe kui kõik “non-free” muutub peagi nuhkvaraks.

  Ubuntu asutaja https://en.wikipedia.org/wiki/Mark_Shuttleworth on kosmoses kiiritada saanud ja pakub laiale rahvale “non-free” troojat.

  Eesti koolid oma Windows kasutajatega toodavad tulevasi orje, kes tarbivad ja on totaalselt pimedad.

  Kasutage ainult Vaba Tarkvara ja ärge osalege andmebaasides ja ärge olge ilma lähtekoodi ja kogukonnata. Filme tarbige selliseid, millel on avalik litsents (gpl, creative commons).

 3. Windows 10 on jõudnud tipptasemeni; see on täiuslik ja legaalne tarkvara, mis juhatab inimest õitsvale ja tasakaalustatud teele. Aitab kohtuda õigete sõprade ja filmielamustega.

  Ärge virisege! NSA on riiklik asutus ja teile õpetatakse kombeid nüüd. Vaadake, mida te oma raske rahaga teenitud, eest saate!

Kommenteerimine on suletud