Uue minuti kujundus 2.0

Kõigi eest?

Kõigi eest?

Mõned kasutajad on avaldanud rahulolematust kujunduse osas (WP theme). Üks hea lugeja lubas lausa 100 EUR annetada uue serveri jaoks, kui normaalne template pandaks.

Kuidas sa saad aidata? Väga lihtne. Milline on sinu arust hea kujundust? Kuna pilt on 1000 sõna siis aidata saad nii, et paned kommentaari viite sinu arust ilusale WordPress kujundusele. Kujundus peab olema allalaetav, tasuta ning sobima viimase WP versiooniga.

NB! Arvestada tasub ka sellega, et rohke ja kauni pildimaterjaliga demotud kujundused on enamuses täielk saast (kui pildid ära võtta). Ärge palun neid saatke. Pildipanka meil pole.

Lõpliku otsuse langetamise jätan ma aga endale. Miks? Sest kõigile meeldivat kujundust pole olemas ja kujundus, mis meeldib kõigile, hiilgab tavaliselt vaid keskpärasusega.

Kui nädala jooksul (05.03.2014) midagi arukate ei laeku, loeme eksperimendi lõppenuks.

3 arvamust “Uue minuti kujundus 2.0” kohta

  1. Kas kujundusega tegelemine olukorras, kus pigem suurem probleem on valitud platvormi jõudlus olemasoleva raudvaral, ei ole mitte pseudoprobleemidega tegelemine või siis asendustegevus nende asjadega, millest mõistus haarata suudab?

    • Üks ei välista teist… aga see mõttekäik on su haardeulatusest ilmselgelt väljas. Rauaga tegeletakse. WP’ga pole siin mingit pistmist. Ma saan aru, et see pseudoprobleem on su lemmik teema. Äkki leiad mingi asendusteemategevus natukeseks ajaks?

Kommenteerimine on suletud