Türgi blokeeris ligipääsu Twitterile

twitter censored in turkey by ismail doganReedel Türgi valitsuse poolt kehtestatud ligipääsu piiramine Twitterile on saanud samaväärse vastuvõtu kui siinmail ebasobivate veebikasiinode ära keelamine. Türgi peaministri Tayyip Ergodani ähvardus korruptsiooniskandaali kajastamisega usinalt tegelenud sotsiaalmeediakanaleid korrale kutsuda lõppes ootamatul kombel lapsiku ettekirjutusega ligipääs Twitterile lõpetada. Rahvas aga piirangutest ei hooli – kasutusele on võetud tasuta VPN teenused ning Google DNS-id.

Kuuldavasti olla nüüd ka viimastele ligipääsud suletud, kuid uued õpetused piirangutest kõrvale hiilimiseks on leitavad nii kirjapildis, tänavapildis kui suusõnal liikuvate õpetustega. Samuti on ettearvataval kombel Twitteri kasutajate arv hoopis kasvanud ning pahameel riigiisade tegemiste üle aina kasvab.

Üks arvamus “Türgi blokeeris ligipääsu Twitterile” kohta

  1. Puudub lõik:” Kuna inimesed ei teadnud mida teha ootamatult tekkinud vaba ajaga, tulid nad tänavale märatsema. Rahutusi võib esile kutsuda ka hüppeline tööviljakuse kasv, mis tavaliselt järgneb TW ja FB sõltuvusest vabanemisele.”

    Lällake vähem twitteris ja facebookis!

Kommenteerimine on suletud