USA valimised 2016

Home Forums Poliitika USA valimised 2016

Tagged: , ,

This topic contains 4 replies, has 3 voices, and was last updated by  martin_vahi_v2_konto_Martin_Vahi_enda_poolt_suletud_2016_05 3 years, 10 months ago.

 • Author
  Posts
 • #2076

  Pampa
  Keymaster

  USA’d ootavad ees valimised. 1980 (Ronald Reagan) hakkas neil see asi ikka väga metsa poole kiskuma ja paistab, et suund on sama – otse edasi ja mülkasse.

  Oletame, et 2016 võitjaks joonistatakse kas Hillary Clinton või Jeb Bush.
  Kas sellisel juhul on III maailmasõda garanteeritud?

  Muide, Urmas Paet on suur Clinton’i pooldaja https://twitter.com/urmaspaet/status/586919065719021570

 • #2081

  vaba
  Participant
  • #2083

   Pampa
   Keymaster

   Enamus nendest on varsti kadunud sest raha otsas. Kes lõpuni välja veab, kingib oma hääled partei esinumbrile ja ongi see tsirkus 4 aastaks läbi.

 • #2084

  vaba
  Participant

  Ja isegi kolme inimese vahel on tihe rebimine.

 • #2317

  Ma arvan, et kogu sellest kambast on tava-ameeriklastele ja kogu planeedile parim variant Donald Trump, kes valetab nagu kõik ülejäänud, aga vähemalt salaja ajab oma enda agendat, isegi kui selleks on tema enda taskute täitmine. Kahtlustan, et ta on andeka inimesena lihtsalt aru saanud, et kui see USA veel nii jätkab, siis tema kasiinode ja hotellide peamine klientuur, tava-ameeriklased, laostuvad majanduslikult sel määral, et ta võib oma äri-impeeriumit kokku pakkima hakata. Tüüp näib olevat geniaalne, teades, kuidas idioodikarjale täpselt sellist tola mängida, et see idioodikari teda valiks.

  Hilary, Bernie Sanders, jne. on profipoliitikud, kes juba oma fundamentaalselt olemuselt soovivad vaid jätkata stagnatsiooniga ja kui USA-nimeline laev majanduslikult Detroidiks hakkab muutuma, siis erinevalt Trump’ist ei kaota nad majanduslikult eriti midagi vaid keskenduvad oma taskute täitmisele kasutades lühiajalisi lahendusi, kus USA-nimelise majanduslaeva ulpimine on madalamal prioriteedil. Trump’il on oma taskute täitmiseks siiski vaja, et USA-nimeline majanduslaev siiski ulbiks, veel püsiks. Näiteks, kui Trump on kasvõi 30% oma varast investeerinud USA-s olevatesse äridesse või kuidagi sidunud USA dollariga, siis ilmselgelt on USA MaSu talle kõvem löök kui mingi väike kasum kellegi lobi-isti käest saadava paarisaja miljoni dollari näol.

  Meelelahutuslikust aspektist oleks Donald Trump samuti hea vaheldus. Mitte, et ta oleks kuidagi inimõigusi järgiv või “hea”, vaid põhjusel, et ta on tüürile saades tõenäoliselt väga tegus USA majanduskeskkonna kallal töötaja, pakub stagnatsioonile kindlasti vaheldust.

  Mis aga Paet’i puutub, siis esiteks on Paet lipitseja, eriti kui vaadata tema kunagist Välisministeeriumi poliitilist joont, ning teiseks kahtlustan, et Paet’ile võib Hilary Clinton ka päriselt seksuaalselt atraktiivne näida, sest Hilari on just talle sobiva keha-ehitusega ja omab Paetisuguse profipoliitiku jaoks ka armukeemiat ilusti käivitavat müstikat ja võlu. Ega siis vaid raha ja võimu omava mehe peale erutu. Ka mehed võivad raha ja võimu omavat naist ekstra erutavana näha ning raha Hilaril juba on, sest kui ta eelmistel presidendivalimistel Obamaga võistles, siis virutas ta oma “isiklikust” rahast oma kampaaniasse 5 miljonit dollarit, mis ilmselgelt ei ole valitsus-liikme tava-palgast teenitud. Selles mõttes võib Paet’ist täitsa aru saada ja ma ei pane seda talle üldse pahaks. Lihtsalt, et mulle ei meeldi ei Paet’i selgrootu poliitika ega Hillary poliitika Bradley Manningu piinamise, Julian Assange ning Edward Snowden’i tagakiusamise osas. Huvitav oleks teada, kuidas inimõigustest kõnelev Paet Hilary piinamislembusse ja poliitilise tagakiusamise eelistesse suhtub. Stiilis, et vastand näib seksuaalselt atraktiivne?

You must be logged in to reply to this topic.