Rootsi riigi röövimine

Home Forums suvaline mula Rootsi riigi röövimine

This topic contains 9 replies, has 3 voices, and was last updated by  waim 3 years, 9 months ago.

 • Author
  Posts
 • #2120

  waim
  Participant

  Rootsi riik teatavasti valutab praegu südant kõigi maailma elanike murede pärast, pannes ülejäänud maailma mured oma enda kodanike huvidest ettepoole.
  Sellega seoses on praegu õige aeg Rootsi riiki röövida. Nimelt tuleb meil Rootsilt nõuda kompensatsiooni aja eest, mil Rootsi imperialistid meid valitsesid.
  Alustada tuleks “Hea Rootsi aja” demoniseerimisest. Ka näiteks Tartu Ülikooli ehitamine on võimalik pöörata “põliselanike kultuuriliseks vägistamiseks”.
  Plaani iva on selles, et suurema raha nõudmise töö teevad Rootsi enda tolerastid ise ära – neid on lihtsalt vaja veidi programmeerida.

  Meil tuleb
  a) Paras propaganda pakk välja töötada
  b) Luua MTÜ-d Eestis ja Rootsis, kes asjaga reaalselt tegelevad ning eri tõukefondidest raha nõuavad ja hädakisa tõstavad.

  Antud foorumi postitus on siis abi ja ideede leidmiseks sõjaplaani teostamiseks. Arutlused, kas seda peaks üldse tegema või miks plaani ei saa ellu viia, siia ei kuulu – samas konstruktiivsed ettepanekud, kuidas osa eesmärkidest paremini saavutada, on teretulnud.

 • #2121

  vaba
  Participant

  Kui sul Rootsi nõnda meeldib, siis mine sinna tööle ja saad hiljem paremaid sotsiaaltoetusi. Kiirusta, sest näiteks Taani juba hakkab piirama migrantidele ilusat elu!

  • #2156

   waim
   Participant

   Üksikindiviidide omaalgatus on muidugi alati teretulnud. Näiteks saaks kõik Eesti kodutuse probleemid lahendatud paarinädalase Rootsi keele kursuse ja praamipiletiga, ent plaan on tuuri panna suuremad summad.

 • #2122

  Pampa
  Keymaster

  irw :)
  Eestlane on liiga loll ja teist eestlast vihkav, et selline kambakas ära teha.

  Sa pead mingist sünagoogist nõu küsima, et kuidas nad oma “valu ja vaeva” nii osavalt rahaks keerasid aga ma võin kihla vedada, et üks nõue on “omade ja eriti oma perekonna/sugulaste eelistamine… ALATI!”

  • #2155

   waim
   Participant

   Vaenlane leiab need “miks ei saa” või “ei tohiks” argumendid ise, siis tegelema nendega jõudumööda. Ma keeldun uskumast, et kümne-paarikümne tubli Eestlase leidmine, kes asjale õla alla paneks, on võimatu.

 • #2129

  waim
  Participant

  Lihtne see muidugi pole, ent praegu on õige aeg see rööv toime panna – Rootsi on piisavalt nõrk ja ikka veel piisavalt rikas, kui me paar aastakümnekest veel ootame, siis on oht, et rootslased ise meilt humanitaarabi kerjama tulevad.

 • #2148

  vaba
  Participant

  See on tobe postitus ja ma arvan, et ainult bussipeatuse pingi peal, koos teiste õllesõprade keskel ja vaimusilmis see juhtubki..

  • #2154

   waim
   Participant

   Igalpool kommunistliku tarkvara promomine on tobe.
   Rootsi riigi paljaksröövimine on väga tore plaan, palun konstruktiivseid ettepanekuid. Näiteks võiks konkreetsemalt rääkida, kus täpselt see bussipink on, kus tublisid kodanikke leiaks?

   • This reply was modified 4 years ago by  waim.
   • #2172

    vaba
    Participant

    Väiksed röövlid võllas, suured röövlid tõllas. Siin ongi vastus sulle.

 • #2344

  waim
  Participant

  *bump*

You must be logged in to reply to this topic.