Pagulased ja 21. sajandi koonduslaagrid

Home Forums Poliitika Pagulased ja 21. sajandi koonduslaagrid

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  vaba 3 years, 10 months ago.

 • Author
  Posts
 • #2286

  Huvitav on näha, kuidas sakslased kogu oma täpsuse ja nõudlikkuse juures on täielikud käpardid tööga hakkama saamise osas. Halb uudis selle loo juures on aga see, et kunagi, kui mul olid sakslastest kolleegid, siis sakslastega oli võimalik ilusti koostööd teha, aga brittide osakonna tarkvara-arendajad olid täiesti võimatud. Pärast minu koondamist juhtus veel selline lugu, kus eesti meeskonnale pandud uus, britist, ülemus põhimõtteliselt lasti poolenisti lahti, suunati ümber, ja eestlastele pandi üks teine sakslane ülemuseks tagasi, sest briti variandi korral töö kohe üldse ei sujunud. Saksa bürokraatia on natuke tobe ja sakslased kadestasid, kui vabalt ja bürokraatiavabalt, tööle keskendunult, Eestis asju aeti, aga üldjoontes minu kogemus ütelb, et sakslastega saab ilusti koostööd teha, aga brittidega asju ajades tuleb sealt brittide seltskonnast üles otsida mõni koleda aktsendiga hindu, kelle inglise keel on õudne, raskesti mõistetav, aga kes vähemalt mõtleb kaasa ja on töökas.

  Loo tausta sobitub ka asjaolu, et põhjus, miks saksalastel üle-euroopalist Euro kehtimist meeletult vaja läheb, seisneb selles, et neil on innovatsiooniga asjad üli-halvasti. Paljud inimesed lähevad ülikooli asemel kohe noorelt tehasesse liht-tööle ning automaatika arenedes tähendab see, et suur osa praegusest saksa tööliskonnast muutub tulevikus töötuks, kasutuks. Kui aga saksa tööliskond muutub konkurentsivõimetuks, siis kaotaks ka saksa mark muude valuutadega võrreldes, eriti brittide valuutaga võrreldes, oma väärtust räigelt ja nende saksa tööliste pensioni-säästud muutuvad saksa marga devalveerumise tõttu tulevikus, kus neid vaja kasutada on, väga väikeseks, viletsaks, lepalehele rohkem sarnanevaks. Kui aga kogu euroopa kasutab eurosid, siis sõltub euro väärtus Jaapani jeeni, USA dollari, briti naela jne. suhtes paljuski ka innovatiivsemate kohtade töökusest, s.t. ülejäänud euroopa töölised hakkavad tegelikult euro väärtust ülal hoides saksa konkurentsivõimetuid tehasetöölisi ja pensionäre ülal pidama, sest nende pensionisööstud on eurodes. Teisest küljest on see ka üks meede, mis vähendab järjekordset natsistlikku revolutsiooni Saksamaal, sest kujutate siis ette, kui need täpsust silmas pidavalt marssivad tehasetöölised Saksamaal avastavad, et nende säästud on devalveerunud, ära sulanud ning liht-tööle tuuakse tööturule veel konkurente araabiamaadest, küll pagulaste, küll muidu töölste, näol juurde. Uus natsirežiim paneb tõenäoliselt koonduslaagrisse kõik islamiusulised ja praegu Saksamaale ning prantsusmaale immigreeruvad araablased ning uus “gaasikamber” saab olema väga automatiseeritud, kus laipu liigutatakse robootiliselt.

  Võibolla serveeritakse seda olukorda viisil, et meil pole hetkel nii palju töölisi vaja ja me “ei tapa” kedagi vaid ainult külmutame araabiamaadest sisse-rännanud ning ladustame nad kuhugi kosmosesse “paremaid aegu ootama”. Nagu see klišee on: elame huvitavatel aegadel.

  Brittide snooblikkusele annab hoogu juurde asjaolu, et kui eesti elankikel on poes käies korvis/kärus pea-aegu alati suur kogus importkaupa, kasvõi piimapakendi kile eestis toodetud piima ümbritsemas, siis brittidel on väidetavalt majandusest vaid 20% impordi-ekspordiga seotud. 80% kogu kaubast toodavad nad oma uppumatul USA lennukikandjal, millest ka siis nende vähene motiveeritus hakata oma enda tööga ebainnovatiivseid sakslasi ja kreeklasi ülal pidama. Rootsi ja Norra kohta ma ei oska öelda, aga Rootslased tegid jälle jube kavalalt, hoides oma Rootsi Krooni tulevikku silmas pidades alles, kuid olles samal ajal Euroopa Liidus laua taga hääletamas. Norrakad täidavad lihtsalt tuimalt de-facto kõiki Brüsseli nõudeid ilma, et hääletadagi saaks, sest EU on nende peamine kaubanduspartner.

 • #2291

  vaba
  Participant

  Selleks on ÜRO ja NATO, mis hoiab koonduslaagrite tekkimise Euroopas ära.
  Eks targad mehed ja naised arvutavad, milline on SAKSAMAA võime pagulasmasside ohjeldamisel.

  Martin, ole inimene, sest euroopas on inimene (brüsseli määrustega) kõrgel kohal. Ja ka naine on inimene. Isegi pagulane või juut.

  Kui Inglismaa eemaldub eurotsoonist ja ei toeta eurot, siis on võimalik, et saksamaa kasutab plaani B.

  Plaan B võib olla bitcoini tagatisel saksa mark.

You must be logged in to reply to this topic.