Saksamaale oodatakse nüüd juba 1.5 miljonit pagulast

lapsed ja naised???

lapsed ja naised???

Varem välja hõigatud 700-800 000 asüülitaotlejast on saanud uute hinnangute alusel vähemalt 1.5 miljoni, ehk siis 100% rohkem, kui kõige hullemad varajasemad ennustused.

Mälu värskendamiseks tasuks viidata ka 18.09.2014 ERR uudisele:

“Immigratsioon on paljude Euroopa riikide jaoks tulevaseks väljakutseks. Euroopa Sotsiaaluuringu koordinaator Eestis, Tartu Ülikooli sotsioloogia ja sotsiaalpoliitika vanemteadur Mare Ainsaar ütles, et ka kahaneva rahvaarvuga Eesti arengu turgutamiseks on vaja juurde inimesi. “Hiljuti siseministeeriumi poolt ellu kutsutud kohanemisprogrammi järgi nähakse ette, et järgneva viie aasta jooksul jõuab Eestisse kokku ligi 49 000 uut immigranti,” rääkis ta.”

6 arvamust “Saksamaale oodatakse nüüd juba 1.5 miljonit pagulast” kohta

 1. Meie võime vastu võtta 1000-2000 pagulasi/immigrante aasta-kahe jooksul. Ja kindlalt on vaja nendele sotsiaaltöötajat, kes teab nende vajadustest ja tegudest. Peamine nõue oleks, et ükski immigrant ei jääks “mustaks auguks” nii politsei- kui sotsiaaltöötaja jaoks. Rootsi näiteid ei taha.

  Kui sots.töötaja ja keeleabi ei toimi, siis ei tohiks enam vastu võtta. Võib-olla vajame kunagi ETV++ -si?! ;)

 2. Mugavuspagulased tuleb saata Aafrikasse. See on suur ja lai, seal on parem kliima ja ruumi jagub kõigile.

  Jah, Eesti valitus osales sõjakuridegudes, minnes kaasa G.W. Bush korraldatud lollustega ning jätkas ka Obama režiimi absurdsute toetamisega. Kas selle pärast peame me nüüd igasugu murjameid siia vastu võtma? Ei pea!
  Kui valitsuse liikmed soovivad endale kodustatud murjameid, siis pidagu neid oma Vahemeeräärsetes villades.

 3. Ilmselgelt ei tea mina kui kirikurott majandusest praktiliselt midagi peale selle, et ma praktiliselt midagi majandusest ei tea, kuid toidu kõrvale ühte järjekordset etteastet vaadates tekkis mulle mõttesse selline, sümmeetriline, joonis, mille eripära on minu silmis hetkel(2015_10_08) just see, et see võimaldab hinnata mitte lihtsalt erinevaid majandus-süsteeme, vaid pakub mingi selgituse sellele, kuidas üks ja sama majandus-süsteem, näiteks NSV-Liidu kommunistlik plaanimajandus ja lääne kapitalistlik majandus, eri perioodidel eri efektiivsusega, erineva tulemuslikkusega, toimivad, võimaldades sama selgituse sisse pookida kogu tolle Räni-oru riskikapitalistide teema, euro-ühis-raha küsimustiku ja isegi viimase MaSu kohta käivad erinevad etteasted, mille hulka kuulub ka Robjert James “Bob” Schiller’i 2011. aasta õppeaine erinevad loengud.

  Isiklikust kogemusest tean, et mingil perioodil on paganama kõrb, kliente pole kuskilt saada, ja siis kui tekib mingeid kliente, siis on jälle õudne häda tööde kiire valmis saamisega, kusjuures tollel “kuiva-perioodil” klientide otsimisele kuluv aeg on nii ränk, et selle aja jooksul jõuaks klientide olemas-olu-aja-perioodi jaoks infrastruktuuri ette valmistada päris palju. Ma tõesti hetkel ei tea, kuidas seda küsimust lahendada. Kunstnikud kasutavad vabatakutseliste kunstnike ühingute põhist lahendust, aga progrejad näivad eestis hetkel väga killustunud olevat ja need paar head, kelle tööd ma usaldan, kipuvad tihtilugu, erinevalt kunstnike olukorrast, olema kuskil mugaval palgatööl või on tehnoloogiate variatsioon nii suur, et kui ei taha just olla vilets tegelane, meister-igal-alal, kellesuguste osas on üliodavate algajate näol üüratu konkurents, siis ei saa kõiki projekte võtta, vaid tuleb töid strateegiliselt valida, nii nagu arstid valivad töid vastavalt oma spetsialiseerumisele.

  Mis pagulaste teemasse puutub, siis ka see sobitub hästi sinna majandus-teemasse sisse. Kasvõi niiviisi.

  • Laura Flaunders pakub oma saatetunni lõpus välja idee, et perekond Bush ja muu USA eliit võiks neid sõja-pagulasi oma hiiglaslikes taludes majutada ning et mõnele neist USA eliitikutest mahuks lausa paar küla-täit oma talu-maale ära. Teine, minu meelest väga andekas, mõte pärineb Honeywell’i kui globaalse relvatööstuse pea-direktorilt, Dave Cote nimeliselt inimeselt, kes oma ettevõttesiseses propagandakampaanias kutsub Honeywell’i USA töötajaid üles USA parlamenti spämmima põhjendusega, et USA profipoliitikud on klounid, kes vaatavad, kuhu suunas paraad liigub ja siis jooksevad paraadi ette, et paraadi ees fotosessioonidel poseerida.. Soovitan tegelikult kogu etteaste läbi vaadata, sest lihtlabase propaganda-materjali kohta on see tõsiselt huvitav video, eriti arvestades, et see pärineb ühelt, tolle USA “2%” hulka kuuluvalt tegelaselt. Üldiselt, mis Honeywell’i puutub, siis euroopas on Honeywell’i korral tegu ABB-sarnase, kaubamärki hea palga asenduseks pakkuva, s.t. viletsat palka pakkuva, globaalse suur-korporatsiooniga.

Kommenteerimine on suletud