Riigikogu ees tuleb pühapäeval suur meeleavaldus

Isa, ema ja poeg?

Isa, ema ja poeg?

Murelik kodanik annab teada, et pühapäeval, 5. oktoobril 2014, algusega kell 12 toimub Toompea lossi ees meeleavaldus perekonna ja demokraatia kaitseks. “Kuivõrd Riigikogu koalitsioonierakonnad on otsustanud kooseluseaduse rahva massilisest vastuseisust hoolimata läbi suruda – ja teha seda juba 9. oktoobril –, siis on meeleavaldus meie viimane võimalus näidata, et me tõesti ei lepi sellise sügavalt ebademokraatliku käitumisega meid valitsevate inimeste poolt,” teatavad korraldajad.

Info ja videod leiad siit

27 arvamust “Riigikogu ees tuleb pühapäeval suur meeleavaldus” kohta

  • Moderaatorid v6iks selle lingi eemaldada, see on miski scam download site, mis yritab fake adobe-t installerida. Esprog1-le soovituseks – jagamissaite on palju, kindlasti leiad midagi, mis ei yrita lugejate arvuteid yle v6tta.

    • Ei ait2h, mul on JS-i vaja, Miks sa ei v6i mingit v2he normaalsemat saiti kasutada, kasv6i dropboxi.

     • Kui kasutad firefoxi või chromet, siis paigalda adblock plus. Kui windows IE, siis lülita selle lehe jaoks ajutiselt javascript välja.

    • Muideks, vaatasin, seda GNU javascripti hala – 22rmiselt ludiitlik l2henemine. Palju keerulisemaid saite ei saa t2nap2eval ilma JS-ta funktsioneerida.
     Mina pakuks v2lja hoopis parema lahenduse. Tuleb defineerida uus request header, n2iteks “FREE-JS-ONLY”, publitseerida selle t2hendus, mis oleks – kogu javascripti koodi, mis requesterile saadetakse, loetakse vabaks tarkvaraks. Enamus muidugi ignoreerivad seda headerit ja kui keegi t6esti selle ka implementeerima peaks, siis v6ib vajaduse korral headeri v2lja lylitada.

     • Esiteks, kuni kumbki meist tegelt veebilehitsejate arendusega, tõenäoliselt, ei tegele, siis ei ole meil mõtet targutada teemal, et mis oleks….

      Kuid, oleks tädil rattad, oleks omnibuss ning oleks mina veebilehitseja-arendaja, oleks nii, et veebilehitseja arhitektuuri osaks olev liivakast ei lase ühe lehekülje JavaScript’il samas veebilehitsejas lahti olevale, teiselt domeenilt pärit, leheküljele antud veebilehitseja sisest DoS-rünnakut teha, rääkimata siis lausa läbi liivakasti seina tavakasutaja-õigustesse tungimisest. Sellisel juhul kaotab “Free JS” eristamine muust totaalselt oma mõtte.

     • Äärmiselt vale lähenemine ja vale teema all samuti.
      Javascript on program(m)eerimiskeel, mis tähendab seda, et sa võid teha, mida iganes soovid, kirjutada, mida oskad ja teha tahad. See on ainult keel. Näiteks c/c++ keel, mis aitab masinkoodi: sellega on kokku meisterdatud mac ja windows, millega on saavutatud seda, mida iga tiimijuht unistab – kõik on ülimalt täiuslik.

      Mina vajan ebatäiuslikumat c/c++, javaskripti, kesta. GNUlibreJS näiteks loeb lehekülge ja eemaldab, mida ta ei tunne või mis on märgitud mitte-vabaks. Laseb läbi neid skripte, mis on ohutud.

     • Veebilehitsejale headereid lisava/muutva plugina tootmine ei ole raketiteadus. Ma ei ole sellest teemast piisavalt huvitatud/morjendatud, et ma seda teaks – pakkusin seda alternatiivseks GNU halale antud teemal.

     • Mul oli javascript väljas ja ma ei pannud tähele, et javascriptis on mingi kood. Minu jaoks on pooled javascriptid eesti saitides mingi imeliku koodiga.

      Mina kasutan anonfiles.com üleslaadimisi ikka edasi. Mind kohalik poliitika ei huvita. Olen rahvusvahelise GNU tarkvara kasutaja.

 1. Kultuuri-ajaloolise kommentaarina mainin, et antud artikli juures kuvatava illustratsiooni kunstiline stiil pärineb Soomest ning võtmefraasiks on Tom of Finland. Ka võib teile huvi pakkuda artikkel sellest, kuidas Soomes kirikupead homovihkamise teemasse teisiti suhtuvad kui eesti kristlased, ning üks episood Soome huumori-saatest pealkirjaga “Inimeste partei”.

 2. http://www.gaychristian-europe.com/.

  Huvitav selle loo juures on see, et jehoova-tunnistajad ja muu sarnane pärines ju ennem kunagi pigem Soomest kui USA-st, aga Eestis väljendavad kristlased just USA kristlaste homo-vaenulikku joont ja seda olukorras, kus ükskõik mida ükskõik kellele näikku valetava Mitt Romney’ga seondub pigem mitmenaise-pidamine. Oletan, et juu siis USA usklikud maksavad rohkem kui soomlased, et just nende kristluse poliitikat järgitakse.

 3. Tavalisele eesti inimesele seostub sõna “homo” kas koolipoiste “pede”juttudest või mingisugusest vanglalugudest. Ühesõnaga häbiväärne, alandav, väärareng.

  Ma arvan, et eestimaa on suur ja lai ning kristlased ja homod mahuvad ära. Suurel Nõukogude maal ei mahtunud – kuigi tegu oli maailma suurema maa-alaga.

  Päris ameeriklased ei tasugi olla, sest seal on koolitulistamine populaarne.

  • Ma ei saa aru, mida need kristlased siia puutuva?
   Selleks ei pea kristlane olema, et pedesid veidrikeks pidada.

 4. Kui normaalne inimene peab leppima pedede veidrustega, siis miks ei peaks peded leppima normaalsete inimeste veidrustega? Näiteks nagu embameeldivustunne pederasti seltskonnas, või soov nendega mitte koos töötada.

  Kas nüüd hakkame tundeid keelustama, et mingi väike kuid lärmakas seltskond tunneks end paremini ja kõigi teiste arvelt?

  Mul isiklikult on pederastidest ehk homodest sügavalt pohlad. Arusaamatuks jääb aga nende kibe soov end ise pidevalt sildistada ning erilisi tingimusi välja pressida. Miks nad peavad aga kogu aeg kelkima, et neil on hälve?
  Ühe jalaga mees ei käi ju kogu aeg oma könti sulle nina alla toppimas ja ei lärma, et tal on 1 jalg puudu. Kui ta seda teeks, oleks ta ammu hullumajas.

  Omasooiharad on nagu idioodist naaber, kes arvab, et kõigil on sama sitt muusikaline maitse nagu temal ja keerab aga voluumi juurde.

 5. Mul on kahtlust arvata, et kooseluseaduse vastu protestijad on põhiliste hälbetunnustega:
  puuduvad juuksed või on ülesportimine aju kahjustanud ning altari taha on vähe mett ja seapekki patustelt kogutud.

  Tegelikult oli just Jeesus see, kes oli prostituutide, lesbide ja geide poolt. Andes neile andeks ja abistades neid igati.

  Need papid ja rahvaülesässitajad Jeesuse risti lõidki.

 6. Kooselu seaduse vastu olemine on arusaadav – koosoleseaduse vastuv6tmine on lihtsalt esimene samm j2rgmistele degenerantide soovideni.
  Praegust v6imalust tuleks 2ra kasutada selle seaduse poolt olevate inimeste ja organisatsioonide identifitseerimiseks – siis on teada, kes rahva vaenlased on ja keda poliitikast ja avalikust elust igal juhul eemale tuleks hoida – isegi kui nad parajasti midagi m6istlikku teevad.

    • See seadus pidavat olema ka heterodele, kes lihtsalt pole abiellunud aga on juba lapsed taga.

     Kõigi maade kristlased ühinege!!! Kõigepealt abielluge ja elage rahulikult koos, siis ei vaja ühiskond uuemaid seadusi. Minge kõik nüüd kirikusse ja abielluge ja alles siis tulge tänavale!!

     Kasvatage kristlikus vaimus omale heterod lapsed ja saatke vigased gaasikambrisse! Heil Hitler! Nüüd homme protestima!!

     • Kristlus on eestlasele muidugi v22rusk, nii et kristlane ma mudugi ei ole.
      Gaasikambritest siis nii palju – sinu meelest v6ivad homod muidugi vigased olla, eks see su enda kitsarinnalisuse probleem. Ma ei olegi tegelikult selle seaduse vastu, ent nagu mu maailma praktika on n2idanud on see alles esimene samm, seega parem ikkagi jalg taha panna.
      Vana6nagi ytleb – annad kuradile s6rme, v6tab terve k2e.

 7. Olen selle seaduse poolt, kuid ei huvita meedia ülespumpamine.

  Mina ei ole homode, lesbide, transvestiitide ega ‘transgenderite’ vastu. Terve eluviisiga suudavad nad elada sama vanaks kui normaalsed tavakodanikud.

  Mul on teised tähelepanekud: noored maale (terve ühiksond ja vähem joomist) , vähem pop-massimeediat ja rohkem lokaalsust ja häid raamatuid maapiirkonda.

  Need usumehed võiksid vait olla ja teha rohkem üritusi, mis maaelu soodustaks, mitte ainult matta inimesi. Äratagu inimesed ellu!!

  • Terve eluviisiga suudavad nad elada sama vanaks

       See pole argument – sama võib öelda ka pedofiilide ja kannibalide kohta … Loomuliku perekonna marginaliseerimine on pühaduse rüvetamine ja reptiilide püüd hävitada rahvused ja selle läbi kontrollida maailma populatsiooni.

   • Eesti talupoja ainus lootus on võtta vene naine, sest eesti naised on jooksnud välismaale meeste juurde.
    Kas ta ütleb sulle, et hoopis naise juurde? Ei iial.

    • Alati on tore tuua lolle lugusi esile.
     Aga eesti rahvas sureb välja hoopis roolijoodikute ja südamehaiguste tõttu.
     Arstid ei suuda päästa roolijoodikut, kes jääb ellu, ta suudab päästa ainult lapsi, keda alla aeti. Jumala matuste abil.

     Jumala abi maa peal, maine isa kirikus, loeb ette roolimehele, kes 100 aasta pärast kirstus: “Oli suur pereisa. Tal oli raha ja ta abistas lapsi, maises elust välja viies, hõissa-ssa!”.
     Võtkem nüüd pitsi viina ja seapekki kõrvale! Õlle maksab kinni lastekaitse ühing.

     • mmm.. viin seapekiga…
      Kuidas lastekaitseühingust selle tasuta õlle kätte saab? Rahvas tahab teada.

 8. Kui me läheneme Ameerika vabadusele, siis peaks mõtlema ihukaitsjatele: staarid, poliitikud, rikkad .jne.
  Kuid maailmas on sama probleem: alguses neegrid, siis usklikud ja lõpuks omasoolised.

  Lastekaitseühingust saab raha kamaluga- jätke laps vanematele ja isa lüpsab lapseraha õlleks..

  Ühesõnaga: eesti rahvas on silmakirjalik. Vene ajal lausa koolis mõnitati usklikke, nüüd on nii mõnigi “korralik kodanik”.
  Jõudu demokraatias!

Kommenteerimine on suletud