Microsoft Windows 10 jagab su Wi-Fi võtit

microsoft windows 10Enam ei pea sa kõva häälega küsima, mis on ühe või teise Wi-Fi purgi salasõna/võti. Geeniused Microsoftis arvavad, et seda infi tuleb jagada sõprade ja nende sõpradega – Hotmail, Skype ja isegi Facebook kontaktidega.

Õnneks ei saada Wi-Fi Sense su wi-fi salasõna tektina vaid lihtsalt avab kõigile kontaktidele, kes kasutavad Wi-Fi Sense nimelist käkki, ukse sinu poolt kasutatavatele Wi-fi purkidele.

UH OH: Windows 10 will share your Wi-Fi key with your friends’ friends

5 arvamust “Microsoft Windows 10 jagab su Wi-Fi võtit” kohta

  1. Micro$oft-i müügimehed ütlevad, et nad müüvad mugavust pakkuvat toodet. Narko-ärikad ütlevad ka, et meie toode suurendab Teie hea-olu. Kummalgi neist on ju omas, kitsas, kontekstis õigus.

    Kohati olen märganud, et suur-ärid, millel üli-hästi läheb, kunagine Nokia kaasa arvatud, kipuvad teenuse kvaliteedilt NSV-Liidu-aegsele teenindusele võrreldavat teenindust pakkuma. Super-mafia repressioone “turu reguleerimise” näol ma 2015_07 seisuga ei poolda, aga seda usun küll, et matemaatiliselt lõpliku suurusega turg teoreetiliselt ei saa olla vaba turg, sest teatud hinna-taseme korral kõigil kliendi-kandidaatidel, kel on vajadus ja antud hinna-taseme jaoks sobiv raha-kogus, on omale toode kuskilt ära ostetud ning kui neil on juba toode ostetud, siis sama toote odavamalt pakkumine neid ka ostma ei pane. Illustratsioon: olete sööklas/restoranis kõhu täis söönud, arve ära tasunud, ja Teie juurde tuleb kelner ja pakub, et võite ühe samasuguse prae nüüd, siin samas, nüüd ja kohe, juurde osta hinnaga 1€, tingimusel, et Te selle siin samas ära sööte. Ostaksite?

Kommenteerimine on suletud