Londoni linnaosavalitsus loobub Microsoftist, säästab €484000

Ballmer kahmab aga...Microsofti XP toe kadumine võib muutuda Google ja vabavara suureks töövõidusks.
Barking ja Dagenham (London) linnaosavalitus leidis, et XP toe kadumine on ideaalne võimalus vabaneda Microsofti ikkest ning viia kõik töötajad üle Samsung Chromebook ja Chromebox’idele.

Windows XP kell kukub 8. aprill ja vahetuse teeb läbi 3500 Windows XP laua- ja 800 XP sülearvutit.
Windows 8’le kolimine ja vajaliku riistvara hankimine oleks linnaosavalitsusele maksma läinud £400000 (€484000) rohkem, kui sellest loobumine.
(Toim: Eesti omavalitsustel oleks siit nii mõndagi õppida. Riigiaparaadist rääkimata.)

Allikas: Barking and Dagenham switches from Windows XP to Google Chromebooks, saves around £400,000

Üks arvamus “Londoni linnaosavalitsus loobub Microsoftist, säästab €484000” kohta

  1. Ma siiski arvan, et kui Jeesus Kristus ajab habeme maha ja muudab kõike-muutva-suuure-jumalusena piibli-lugu, siis kristlased pigem kannavad vana riistvara ehk paberist, vana tarkvaralga(tekstiga) piibli-raamatud maha ja ostavad uuendatud tekstiga, modernsema paberi peal trükitud, uue piibel-raamatu, kui et hakkavad oma usule uut põhiseadust otsima.

    Rääkides vana riistvara taas-kasutusest, siis tegelikult, kui vanad tankid arvutiseerida, autonoomseks muuta, siis pole ju nii väga probleemiks see, et vaenlased neid märksa kergemini hävitavad kui modernseid tanke hävitatakse. Fakt on, et need vanad tankid on tõenäoliselt parema soomusega kui modernsed soomus-transportöörid ning kui igale inimsõdureid kandvale soomustransportöörile panna 2 autonoomset tanki turvameesteks, satelliitidena, kaasa, siis võiks soomustransportööris sõitvate inimeste turvalisus märksa suurem olla kui ilma nende robot-tankideta. Venemaal on neid vanu tanke nii palju, et venelased peavad nendega lausa romu-ralli-võistlus, mis on inspireeritud venelaste endi loodud arvutimängust nimega tankionline.com.

Kommenteerimine on suletud