Kui kaupled rahvusvaheliselt, kasuta bitcoine ja unusta krediitkaardid

kliendid kaardil9 kuud tagasi käivitus netikauplus CoinsForTech. See pood erineb aga väga olulisel moel tüüpilisest netipoest, kes on langenud PayPal ja/või  krediitkaardi lõksu – nad aktsepteerivad ainult bitcoine.

Enne oma aastast juubelit, otsustas poe omanik rääkida oma kogemustest Reddit vahendusel.
Kõik, kes on vähegi netis äri ajanud teavad, kui kaua võtab tegelikult aega krediitkaardiga tasutud summa laekumine ja kui arvukad on katsed petta poodnikult välja kaupa, kasutades selleks varastatud kaarti, pangaülekande tühistamist vms.

Üheksa esimese tegevuskuuga 216 000 EUR (300K USD) eest kaupa müünud CoinsForTech liigutab iga päev arvestatavaid summasi ühest riigist teise, kuid ei kasuta praktiliselt üldse kulukat ja aeglast pankadevahelist süsteemi. Nende kliendid on laiali mööda maailma.

CoinsForTech on üheksa kuu jooksul petta saanud täpselt 0 korda, hoolimata sellest, et müüb oma kaupu ka eriti riskantsetesse riikidesse nagu India, Israel ja Pakistan. Tuleb välja, et seal asuvad ka nende parimad kliendid.

Katsed poodi petta on leidnud aset vaid kolmel korral üheksa kuu jooksul – kõikidel kordadel prooviti tasuda krediitkaardiga.

Esimese aasta käibeks prognoosivad nad 500 000USD (360 000 EUR)

Lähemalt loe siit: Almost 9 months ago I launched a bitcoin only store. Here is an update and some interesting info regarding the journey so far.