Kubemetäid väljasuremisohus, feministid tõttavad appi

feministi uus sõber

feministi uus sõber

waim kirjutab, et Rootsi feministidel on suur mure – nimelt on kubemetäid seoses sellega, et naisterahvad on hakanud oma kubemepiirkondi raseerima,  väljasuremisohtu sattunud.

Meie aja kangelane Frida Klingberg on altruistlikult väljasurevale liigile appi tõtanud ning tegeleb kubemetäide kultiveerimise ja levitamisega.

Loe lähemalt siit: She wants to save the crab lice from extinction

Mida arvab asjast karvaseid sääri pooldav Mari-Liis Sepper (mari-liis.sepper@svv.ee), pole keegi veel vaevunud uurima.

9 arvamust “Kubemetäid väljasuremisohus, feministid tõttavad appi” kohta

 1. Nii hull uudis ei olegi.

  Vanasti panid vaesed (asotsiaalid-joodikud) oma lapsed kohalikul “arstil” oopiumiga magama ja lõikasid mõne jäseme alt ära, et laps saaks paremini tulevikus kerjata.
  Kuradi seapekki täis õginud sitane ema, kel viinapuudus, saadab kellegi allakäinud meediku kõrvalruumi ja käsib saega lapse jala ja käe ära saagida, et viinaraha teenida. Kui ei olnud naine, siis mees ikka käskis.

  Tõestisündinud lugu.

  Esimesel eestiajal lõigati munad maha või tehti naine suguvõimetuks kui oli külas või ühiskonnas “teistsugune”.
  Said kogemata nime LILLA või LESBI- viidi kirurgi juurde. Praegu sama, ainult et tablettide näol.

  Adolf Hitler muidugi lasi kõik erilised ja väärakad kohe maha tappa. Sama arvavad ka anarhistid. Looduses vigased kaua elus ei hoita! Nii nad väidavad.

  Oskad sa siis mõõta, mis on normaalne. Inimese puhul kehtib sotsiaalsus-hoolivus, looma puhul enese elus hoidmine, tervete kõrval.

  Kui poliitikud hakkaksid muret tundma puukide, lutikate ja täide suremuste pärast, siis oleks asi küll juba rohkem kui kahtlane.

  • Väide, et anarhism on kuidagi natsismi-sarnaselt homovaenulik, on umbes sama rumal kui väide, et enamik meessoost homosid on pedofiilid. Hetkel ma ei usu, et end anarhistiks pidav globaalse liberalismi eestkõneleja, Noam Chomsky, nii labasel seisukohal on. Kui imestate, miks ma sellisele lollusele siin üldse praegu vastust kirjutan, siis mu põhjendus on, et eks me kõik areneme, sõltumata sellest, kas arengut lugeda taand-arenguks või edasiminekuks.

 2. Kuna see teema siin nii kui nii nii puusse on, siis pole just eriti patt siinse artikli kommentaariumi midagi helgemat postitada. Niisiis, kõigepealt, enne, kui mu kommentaari edasi loete, palun vaadake ära

  see muusikavideo

  … vaatamispaus …

  Kommentariks lausun, et need muusikavideos sõitvad rongid asusid kuskil Floridas või kuskil seal kandis, USA-s. Artist, Loboda, ise on Ukrainlane ehk pärit sealt Euroopa osast, kus 2015. aastal Vladimir Putin oma meelelahutuslikku gladiaator-võistlust, üldnimetusega sõda, peab. Selle kommentaari puänt on idee, et üks raadiojaam teeb oma hommikuprogrammi viisil, et raadiojaamal on oma enda orkester ja siis kutsutakse erinevatel hommikutel erinevaid profesionaalseid artiste otse-eetrisse laulma. Orkestril on muidugi ropp-raske, sest tuleb mängida ilma pika harjutamisega võhi-võõraid lugusid, millest siis ka mõnikord mõningane artisti poolne kätega dirigendi stiilis abistamine, aga

  eks vaadake ise.

  Tänan lugemast ja kuulamast. :-)

 3. LOL. Millest te kutid jahute?
  Teemaks on ju märgitud: feminism ja kubemetäid.
  Lugu räägib ilmselges tähelepanuvaeguses tõmblevast napakast naisterahvast ning sellest, et soovolinik Sepper eelistab karvaseid naiste reisi. Aga te jahute natsidest ja pederastidest ning rongidest ja raadiojaamast.
  WTF?

Kommenteerimine on suletud