Komöödiaring ehk Riigikogu põhiseaduskomisjon

Tööhoos Riigikogu põhiseaduskomisjon  - kes on kes?

Tööhoos Riigikogu põhiseaduskomisjon  – kes on kes?

PM kirjutab:”Riigikogu põhiseaduskomisjonis sai eile parlamendi komisjonide helisalvestiste teemalisel arutelul «tsirkust», nagu ütles Rein Lang, ja «kino», nagu nöökis Urmas Reinsalu, sest tuppa lasti ka ajakirjanikud. Aga ainus, milles suudeti kokku leppida, oli see, et tuleb uuesti kokku saada, koos «suvalise jopega» suitsunurgast.”

Lugeja küsib: Äkki need mehed pildil saaks asjadega paremini hakkama?

Allikas: Konsensus Toompea-tsirkuses: kohale tuleb kutsuda «suvaline jope

3 arvamust “Komöödiaring ehk Riigikogu põhiseaduskomisjon” kohta

  1. Ma ei tea sellest teemast midagi ja ei kavatse sellele ka oma aega kulutada, aga siit loetu põhjal näib, et tegu on lihtlabase valimisreklaamiga. Soovitan ignoreerida.

    • Vaevalt. Ajakirjanike kohalviibimise käigus lihtsalt selgus, kui ebakompetentsed need vennikesed nendes komisjonides tegelikult on.

      Ise ootan huviga, millal need lindistused avalikustatakse. Sellist komöödia varasalve ei leia igapäev.

      • Nali eeldab äratuntavat üllatusmomenti. Kuna Riigi äri, vähemalt praegusel kujul, seisneb inimeste röövimises, siis ei saa olla üllatus, et selle praeguse Riigi juht-positsioonidel olevad inimesed oma ohvrite õiguste kaitse teemal just kõige taktitundlikumad ja heasoovlikumad pole. Kui teerull töötab suurepäraselt, siis milleks vaevata oma pead mingite kodanikuvabadustega?

Kommenteerimine on suletud