Iseseisvuspartei avaldas eurovalimiste valimisprogrammi

iseseisvusparteinecon kirjutas vanal lehele, et  Eesti Iseseisvuspartei avaldas täna oma eurovalimiste programmi, milles rõhutatakse, et Eesti peab koheselt lahkuma Euroopa Liidu käsundusalast, lõpetama lapsiku vastandumise Venemaaga, liituma georuumide väljaehitamise ja nende koostöö vahendamise ajaloolise missiooniga. Samas on nendel valimistel erakonna kandidaatide nimekirjas ka tuntud russofoob Juku-Kalle Raid. Kuidas on see vastuolu lahendatud?

Iseseisvuspartei teatel on erakond andnud sõltumatutele kandidaatidele poliitilise varjupaigavõimaluse neil valimistel ühiselt kandideerimiseks, kuid enamus kandidaatidest ei ole tingimata seotud partei programmiliste seisukohtadega ning erakond ei ole tingimata seotud nimekirja sõltumatute kandidaatide poliitiliste seisukohtadega. “Samas ei ole kandideerijate valik juhuslik, kokku on lepitud selles, et kõik toetavad kompromissitult Eesti-keskset patriotismi,” rõhutab Iseseisvuspartei.

2 arvamust “Iseseisvuspartei avaldas eurovalimiste valimisprogrammi” kohta

 1. Lugesin selle vahu läbi. Natuke hüsteeriline. Kus kohast need “faktid” võetud oli, jäi täiesti arusaamatuks.
  Äkki keegi seletab lahti.

  • Mul on üks idee.

   See näib olevat nagu tants, et üks järsk nõks ühele poole, seejärel efektne samm teisele poole, mõni järsk hüpe ja piruett kolmandale poole. Tantsu sõnum on ju alati “Vaadake mind!” ning inimesed vaatavadki ja kommenteerivad, et küll on ilus.

   Kui hakata klounide edetabelit koostama, siis mina igatsen lavale tagasi Evelyn Sepp’a. Nii tore oli kuskil bussijaama kohvikus teega saia nosida ja siis kohviku televiisorist vaadata, kuidas Evelyn Sepp mingit totaalset Keskerakondlikku muinasjuttu rääkis. Nii mõnusat klouni pole Edgaril õnnestunud hiljem ei võsapetsi, Paskini ega ühegi teise tegelase näol palgata. Ükski teine partei pole ka suutnud seda järgi teha. Mul on kahju, et ma ei suuda enam internetist seda videot üles leida, paljud poliitvideod, huvitaval kombel, on aja jooksul YouTube’st kadunud, maha võetud, aga üks neist videodest oli selline, et Evelyn Sepp oli riigikogu puldis sõna võtmas ja nagu ta sinna pulti jalutas, nii hakkas riigikogu saalis pihta samasugune olukorda, mida võib näha tava-koolis tunni lõppedes, kus inimesed tõusevad laudadest püsti, pakivad asju, räägivad valjuhäälselt üksteisega, osad jalutavad rahulikult välja, ja siis taustal Evelyn Sepp üritab sealt puldist midagi rääkida, üritades veel “tõsist nägu” teha. :-D

Kommenteerimine on suletud