Iisrael kasutab valget fosforit inimeste välapõletamiseks

Tundmatu Lugeja postitas veidi vananenud piltuudise – Iisrael kasutab CCWC III sektsioonis keelatud valget fosforit inimeste majadest välja põletamiseks.
Pilt on tehtud Beit Lahia’s, UN kooli juures, 17 jaanuar. Palestiina meedikud ja elanikud varjuvad juutide rünnaku eest.
Beit Lahia

Üks arvamus “Iisrael kasutab valget fosforit inimeste välapõletamiseks” kohta

  1. Ma ei soovi küll natsistlikult kõlada, aga võibolla see natside idee, et juute võiks ahju ajada, ei olnudki nii halb mõte. Statistiliselt. Albert Einstein kui juut oli muidugi USA-s segregatsiooni-perioodil intellektuaaliks, kes päikesekreemi vähem vajavaid inimesi oma kodus majutas, sest valgete hotellid ei soovinud seoses segregatsiooni populaarsusega neid inimesi isegi raha eest majutada.

    Teine mõte on, et kui vaadata, milliste hiigel-summade eest USA Israelile USA maksumaksjalt röövitud raha eest relvi tarnib, siis tekib küsimus, et kas eesti lakeid, kes USA tegelaste taldu lakuvad, on täiesti ogarad, et oma armeed eesti näljakottidelt kokku röövitud maksude eest ehitavad? USA sõjatööstusele ju peaks ometi meeldima, kui neil turg suureneb ja selle vastu, et USA föderaal-maksu-paja sisu relvadele kulutatakse, pole Chicago mafioosost Obamal (kes pärinebki inimesena Chicagost) ju ometigi midagi. Eestlastelt kahuriliha, ameeriklastelt relvad. Kõik peaks õnnelikud olema.

Kommenteerimine on suletud