EI minut.ee automaat-reklaamidele !!!

What Really Grinds my Gears...

What Really Grinds my Gears…

Väga otse ja siinse ARTIKLI postituse vormis SAMAGA VASTATES ütlen, et ma keeldun edaspidi minut.ee alla artikleid kirjutamisest kui minut.ee jooksutab rumalaid, automaatselt kuskilt veebiteenusest alla tõmmatud, reklaame!!!!

Arvan, et reklaamide esitamise korral peaks ennem artikli autorilt, kelle artikli kõrval nad esinevad, LUBA KÜSIMA ja loa saamisel ka artikli autorile tasu maksma. Argument, et minut.ee majutamine maksab, ei kehti, sest nii vähese liiklusega ja arvutusjõudluse poolest tagasihoidliku veebitarkvara jooksutamine on nii odav, et igaüks võib selle hobi korras ära maksta. Kui paar minut.ee liiget kasvõi ise paarkümmend euri aastas maksaks, leks juba veebimajutus.ee aasta-tasu, ~70€, makstud.

Link siinse postituse redigeerimise hetkel üleval oleva jubeduse arhiivkoopiale.

Tänan, et lugesite mu praegust postitust.

5 arvamust “EI minut.ee automaat-reklaamidele !!!” kohta

 1. Teie pretensioon on vastu võetud.

  Kõik tahavad raha saada aga keegi ei taha seda anda. :)

  Kunagi, kui majutust kolida tahtsime, lubas mingi vennike selle “tühise” raha oma taskust välja käia. 2 korda võid arvata, mis sellest lubadusest sai. :)

  Kas sa arvad, et see server, kus see leht asub, on netti ühendatud tasuta? Ei ole. Kusagil on keegi, kes tahab selle eest raha saada. 14 aastat on selle eest ka keegi pidanud maksma. Huvitav kes? Päkapikud äkki?

  Bännerid on paratamatus. Mulle need ka ei meeldi aga mis sa hädaga teed.

  PS! See, et sa surfad netis ilma Adblock või mõne sarnase vidinata on minu jaoks suur üllatus. Ma arvasin, et seda teevad vaid õpitud abituse käes vaevlevad koduperenaised.

 2. NING KUS KOHAS ON SEE LINK KONTO NUMBRIGA, KUHU 20EUR KAUPA SEDA RAHA KANDA SAAB!!!!????

  KA EI OLE MA MÄRGANUD, ET SEDA RAHA TEEMAT OLEKS SIIN FOORUMIS ENNE SOLKREKLAAMI ÜLES LAADIMIST KÄSITLETUD, STIILIS, ET MEIL ON 3 KUU PÄRAST ARVE LAEKUMAS SUMMAS X JA PALUN KAS INIMESED SAAKS HAKATA VAIKSELT RAHA KOKKU KANDMA.

  Kas on äkki on võimalik välja käia konkreetne summa, mille laekudes, näiteks siia postituse lõime, need reklaamid ära koristatakse? Kui see summa majutusteenuste hindu arvestades absurdselt üüratu on, näiteks üle 100€/aastas, siis ma hakkan küll mõtlema, et ehk tuleks see minut.ee hüljata ja oma enda softf1.com alla midagi üles panna. Näiteks kortsleht.softf1.com arhiveeer-majutus ei maksa mulle sõna otseses mõttes sentigi, sest mul on oma enda muude asjade jaoks nii kui nii see veebimajutus.ee 64€/aastas makstud ja enamus paketi raames lubatud võrguliiklust jääb kasutamata. Kõvaketteruumiga on mul küll tõsine probleem, selle kompenseerimiseks, näiteks üle 100GiB suuruse VirtualBox virtuaalmasina jäljendi kliendile edastamiseks olen kasutanud bitikodo.eu ehk Ants Aader’i teenuseid, mis on jäänud alla 500€/aastas kanti ja erinevalt USA ning saksamaa pakkujatest ka KORRALIKULT ÜLEVAL PÜSINUD!!! (Ants’u bitikodo.eu kodulehekülg on 2016 seisuga, sõltumata Antsu teenuste heast kvaliteedist, paras pask ja ma olen talle seda ka korduvalt otse öelnud, aga eks meil kõigil ole omad puudused. Vähemalt ta teenused on jumala head.)

  Ning üleüldse, minut.ee on suhteliselt väikese andmemahuga, aktiivsust vaadates tõenäoliselt ka suht väikese liiklusega, ettevõtmine, mis võiks ära mahtuda ka alla 10€/aastas maksva planet.ee alla, stiilis, minut.planet.ee.

  Mis on Teie vastus??????????

  P.S. Lihtsaim viis portaali püstipanekuks on teha seda Fossil’i Wiki vormis. Mõningase riskiga võib seda teha täitsa tasuta chiselapp.com all, kust saab lihtsalt “git clone” stiilis kogu wiki koos ajalooga täisvarukoopiaks alla laadida.

 3. Tahtsin oma kommentaaris ära parandada selle, et kortsleht.softf1.com oleks LINGINA ja avastasin, et mult on ka administraatori õigused ära võetud. Mina arvan sedasi, et SUHTLUS ON ALATI KAHEPOOLNE PROTSESS ja kui teine osapool ei soovi minuga mängida, ei pea mina ka pingutama, et teise osapoolega mängida.

  TÄNAN LUGEMAST, TÄNAN KUULAMAST, AGA PRAEGUNE POSTITUS ON MINU VIIMANE POSTITUS SIIA PORTAALI. Loodan, et saan oma konto “kinni panna”, “kustutada”, ilma administraatori õigusteta. Sellega on ka eliminieeritud minu pakkumine, et ma minut.ee majutuse eest sentigi maksan.

  Mul on siiralt kahju, et minut.ee on nii inetult kanalisatsiooni lastud. Tõesti on kahju. George Clooney loodud filmi pealkirja ja lõpu-sõnu tsiteerides: “Good Night, and Good Luck!”

 4. Tänapäeval ilma AdBlocker, Ghostery jne veebi surfata on päris haiglane tegevus.

  Kas sellised isiklikud emotsioonipuhangud ei peaks olema foorumis? Kasutasid oma admin-õigusi kurjasti ja nüüd imestad, et miks neid enam pole?

  Muide, kui vaadata veebimajutuse hinda, siis jah, seda on võimalik saada alla 4 eur kuus aga ainult siis, kui maksad mitu aastat ette.

  Palju draamate ei millestki.

Kommenteerimine on suletud