Digitaalne kondoom kaitseb nutiseadet kurja maailma eest

usb-condom-1169_jp_3017224c

Kondoomi kasutamine peaks mõistuslikule olevusele vähegi ebausaldusväärsetes oludes täiesti tavapärane tegevus olema, nüüd on aeg seda head tava ka kübermaailmas kasutama hakata. Digitaalne kondoom nagu selle loojad asjandust nimetavad, ei ole midagi muud kui lihtne kiibiga vahetükk kaitsmaks laetavat nutiseadet kurja ja tundmatu USB pesa eest. Laadimisel teadupärast kasutatakse vaid kahte klemmi neljast ning kahe kaudu sooritatakse andmeedastust – teadmata oludes võib see tähendada aga andmevargust või pahavaraga nakatamist. Hinnaks sellisele asendamatule jubinale on kümme dollarit, samas suuremate koguste puhul saab hakkama juba viie dollariga.

2 arvamust “Digitaalne kondoom kaitseb nutiseadet kurja maailma eest” kohta

  1. See USB vidin on suhteliselt hea mõte.
    Lisaks soovitan kasutada ka virtuaalkondoomi. Juhul, kui teil teil on vaja ajutiselt käivitada ebausaldusväärset tarkvara, siis on parim viis selleks puhas värske opüsteemin installiga virtuaalmasin. Käivitage virtuaalmasin, installeerige tarkvara, sooritage soovitud toimingud. siis sulgege virtuaalmasin ja taastage virtuaalmasina esialgne olek.
    Reaalsed sammud on erinevad sõltuvalt VM tarkvarast, ent lollikindlaks kasutamiseks saab näiteks oma VM-st uueks kasutamiseks alati koopia teha ja peale kasutamist koopia kustutada.

Kommenteerimine on suletud