CIA direktori isiklik email konto on häkitud

pwned CIA Direktor John BrennanCIA direktor John Brennan’i personaalsesse AOL email kontosse on väidetavalt sisse häkitud. Olukorra teeb eriti markantseks see, et CIA direktor ei õppinud Hillary Clinton email serveri saagast mitte midagi. Liiga tähtis, et vahele jääda?

New York Post kirjutab, et “CWA” (Crackas With Attitude) tõmbas nö “sokid kõrvuni” mitte ainult CIA direktor John Brennan’il, vaid ka Homeland Security sekretär Jeh Johnson’il ja Valge Maja riikliku turva asenõunikul Avril Haines’il.

Nii, nagu Hillary Clinton, hoidis ka CIA direktor, John Brennan, tundliku sisuga riiklike dokumente oma isiklikult AOL email kontol. Väidetavalt leidus sealt tema avaldus ülisalajastele andmetele ligipääsuks, tosina kõrgel positsioonil oleva luureagendi isikukoodid ning valitsuse kiri teemal, kuidas piinata terrorismis kahtlustatavaid.

Häkker Cracka jutu järgi on CWA kollitanud-lollitanud John Brennan’i augustist alates.

Stoner high school kid claims to have hacked CIA Director’s email account

5 arvamust “CIA direktori isiklik email konto on häkitud” kohta

 1. Juu ta piisavalt tark on, et seda kontot millekski asjalikuks ei kasuta ning kui tõesti on tarvis vanamoodsesse e-posti-võrku kirju saata, näiteks midagi mõnele ajakirjanikule lekitada, siis saab seda pärast eri allikate poolt kinnitatud krüptovõtme ajakirjanikult saamist ära saata Tor-veebilehitsejaga nähtava sigaint-nimelise veebiteenuse ajutise e-postiaadressi kaudu. TheIntercept-nimelisel ajakirjandus-väljaandel on lekitamiseks lausa oma juhend.

  Kuigi, tegelikult logisin siia sisse hoopis selleks, et söögi kõrvale vaadatud videot kui päeva huumorit jagada. Mina muidugi arvan, et maksud peaks põhimõtteliselt olema 0% (null protsenti), aga samas võite ette kujutada, kuidas eesti kultuuri tingimustes andud videos kirjeldatud “demokraatlik avaliku eelarve koostamine” taandub ära arvamusfestivali kombel ära-manipuleeritud farsiks, kus mängitakse mõne kallutatud IT-riigihanke kombel räigelt suur raha pseudo-demokraatliku õigustuse ja juriidilise korrektsusega mõnele “oma jopele”, “WebMediale/Nortalile”, kes hiljem juriidiliselt korrektselt poliitikutele antud tehingust protsenti maksab. Kahtlustan, et praeguse partokraatia ladvik on lihtsalt liiga fantaasiavaene, et pole “demokraatliku avaliku eelarve koostamise” skeemi veel kasutusele võtnud, sest arvamusfestivali ja valimis-kampaaniatega on ju hästi ära näidatud, et need “demokraatlikud” üritused on suurimat reklaamiraha omava poole jaoks hästi manipuleeritavad.

  • viitsi tõlkida aga: “Today, 21 October 2015 and over the coming days WikiLeaks is releasing documents from one of CIA chief John Brennan’s non-government email accounts. Brennan used the account occasionally for several intelligence related projects.”

   Elame näeme, mis sealt tulema hakkab: https://wikileaks.org/cia-emails/

  • Wikileaks server asub kaljukoopas ja cryptocat server samuti on seal koopaserveris, muideks.

   Näiteks saadan sulle meili peale kirja, et sellel päeval ja sellel kellaajal olen krüptokätis: i09@minut

   Sõrmejälje saadan su meilile tund-kaks või 15 minutit enne seda ( ja sina mulle) kellaaega ja.. teistel puudub võimalus ajutist OTR sõrmejälge lahti häkkida.
   python kliendiga saab ka üksteisele faile saata.
   https://github.com/raffaele-forte/pycryptocat

   • Muidugi on hea, et e-mailil oleks gnupg signatuur või krüpteerimine peal, siis sellisel juhul ei saa e-mailil cia-direktorit mängida.

    • .. ja muidugi OTR sõrmejälg genereeritakse esimese sisselogimise ajal ja hoitakse nii kaua-kui programmist väljud.
     Seega üks peab logima sisse ja saatma OTR-i sõrmejälje ja teine sisselogimise ajal saatma oma OTR-i. Kuigi on juba teise kasutaja esimesel näha. Või mingi kinnitus, et kas see on sinu OTR-i sõrmejälg.

Kommenteerimine on suletud