Briti politsei lõpetab Assange 24/7 valvamise

allikas 2012 Reuters

allikas 2012 Reuters

Briti valitsus on ära raisanud 16.2 miljonit eurot, et valvata vägistamises kahtlustatud WikiLeaks asutaja Julian Assange. Ecuadori saatkonda varjus Assange siis, kui selgus, et Rootis võimud annavad Assange üle USAle, kus tal puudub igasugune lootus õiglaseks kohtuistungiks.
Hoolimatta arvukatest kutsetest saatkonda on Rootsi võimuesindajad keeldunud Assange’ga kohtumast.

Julian Assange poolt asutatud WikiLeaks on avaldanud arvukalt dokumente tipppoliitikute, diplomaatide ja sõja- ja luureorganisatsioonide poolt korda saadetu kohta.

24/7 peetud valve tunnihinnaks tuleb umbes 600 EUR.

Lähemalt loe siit: Police stop 24/7 monitoring of WikiLeaks founder Julian Assange at Ecuadorian Embassy

5 arvamust “Briti politsei lõpetab Assange 24/7 valvamise” kohta

 1. https://stallman.org/rms-assange-snowden.jpg
  Kindlasti ei ole USAs sõpru ja kindlasti ei valvata ka pärast raha otsasaamist.
  Millal suurriikides raha otsa saab? Kui väikeriik ei anna enam suurriigile laenu?
  Tegelikult Savisaar annab Putinile kogu aeg laenu. Salajased kohtusmised Putini -ja Savisaare Hundisilma talus. Bitcoiniga.
  Antud teema ei ühti aga maailm on parem kui minusugused ja sinusugused poliitikast eemale hoiavad.
  Maailmas on Ingel Stalin, Ingel Hitler, Ingel Bonaparte – ja armsad valijad. Valija otsustab kas olla Assange poolt või vastu. Näiteks kui oleks avastatud, et õun ei kuku puu otsast alla, siis oleksime kosmoses.

 2. Tõenäoliselt olen varemgi minut.ee’s antud videoklipile viidanud, kuid tagant järgi näib mulle, et üks kindel Edward_Snowden-Bradley/Chelsea_Manning-Julian_Assange loo järeldus on, et Washington’is tegutseval natsi-režiimil on USA rahva vaikiv de facto toetus igati olemas, nii nagu see oli olemas 2. Maailmasõja aegsel Hitler’i äriprojektil. See, et Assange peab saatkonnas varjul istuma ja Edward Snowden peab end IT-äri-inimesi tagakiusaval Venemaal varju otsima olukorras, kus tõenäoliselt ei oleks rahaliselt probleemiks Snowdenil ja ВКонтакте asutajast Telegram.org finantseerijal organiseerida Snowden’i lennutaksoga lendamine Venemaalt Ekvadori, kinnitab lihtsalt seda, et ei ole mõtet hüpata piraajadest kubisevasse jõkke ja hakata loll-piraajadele seletama, et Te võiks inimesi mitte süüa, sest vastupidisel juhul organiseerivad inimesed Teie siit välja-suretamise. Targem on kohe tollesse jõkke astumist vältida ja mõelda, milline võrk piraajad kiiremini ja kindlamalt ja kalamehe jaoks ohutumalt kinni püüab, piraajade seal jões tegutsemise võimatuks muudab.

  Ehk siis, tark on lihtsalt hoida madalat profiili, Snowden’i jälgedesse mitte astuda ja arendada “piraaja-vastast-kalavõrku”, töövahendeid, mis kogu olukorda muudab, sõltumata sellest, et “piraajad ja nende toetajad” on demokraatlikus enamuses.

  Musta huumorina saab lisada, Christoph Meili juhtumi, kus ta Sweitsi panga turvamehena lekitas infot selle kohta, kuidas Sweitsi panga omanikud natside poolt ahju aetud juutide pangakontode kohta käivaid, 2. Maailmasõja eelseid, toimikuid hävitasid, kirjutades tapetute vara enda arvele. Tulemuseks oli, et ta pidi Sweitsist väljaspool asüüli taotlema, sest ta eiras Sweitsi pangandussaladuse seadusi.

  Ühesõnaga, küsimus ei ole selles, kes kus pool piiri varjul istub, vaid selles, et LEIDUKS PIISAVALT ÜKSTEISE SUHTES RIVAALITSEVATE SUPERMAFIATE MÕJUPIIRKONDI, kuhu vajadusel varjuda. See on umbes nagu male, kus lisaks mustale ja valgele on keegi 3. Jokker-mängija, kes kord tegutseb mustade nuppude opereerija poolt ja kord valgete nuppude opereerija poolt. InterPol on ilmselgelt kurjast.

  • Minu arust hakkavad riigiparteid oma dokumente veel rohkem krüpteerima ja ajakirjandus samuti.

   Meie armsas riigis on ID tarkvara niikaugele arenenud, et lausa saab sellega hääletada. Soovitaks hääletada valitseva klassi poolt, reformierakonna.

   1. Vali ainult need, kes on võimul.
   2. Kasuta ID kaarti nagu kõik teised.
   3. Kasuta e-posti (mail, hot, zone) nagu kõik teised.
   4. Ela eestis nagu kõik teised eestlased. Vihka valitsust, usat. musti, põgenikke nagu kõik teised purjus autojuhid ja joo-söö niku oma kõht paksuks.

Kommenteerimine on suletud