Aktuaalsel teemal Orwelli stiilis

Tuleb aeg kui progressiivsed – inimkonna avangardi kuuluvad – nekrofiilid on saanud juhtpositsioonidele. See protsess on toimunud hiilides, võimalusi otsides, jalga ukse vahele seades.

Aktivistid on ostnud kolmandatest riikidest täiesti ausal teel endale elukaaslase-surnu. Kõik paberid on korras, abikaasad hoolivad ja kooselu igati legitiimne. Neil on palju vaba aega, sest pere eest pole vaja hoolitseda, ainus mure on formaaliinivahetus aga seda tuleb ette võtta vaid korra aastas ja seda teeb vastav firma.

Peamine energia läheb seaduste väljatöötamisele, surnuaiapidudele ja kallimaga hullamisele. Euroopa Ühendriikide “progressiivsed” direktiivid on kirjutatud nekrofiilide (osad ka nende partnerite) poolt ja need kuuluvad vastuvaidlematule täitmisele.

Ja üleüldse – kuidas traditsionalistide-heteroseksuaalide enamus seda kõike võiks pahaks panna? Kooselu on ju juhtide “omavaheline asi” ja kellelegi ei tehta otsest kurja ega materjaalset kahju Tulevikus võivad nad lapsigi endale soetada/osta…

Esialgu on selline lähenemine veel ennatlik aga lugupeetud heterod-traditsionalistid – arenege pisut! Liberaalsetele vaadetele on juba õla alla pannud silmaklappidega trubatuurid ja asjade käiku hästi mõistvad, ent enesetsensuuriga suukorvistanud poliitikud.

4 arvamust “Aktuaalsel teemal Orwelli stiilis” kohta

 1. Kindlasti oli nõuka ajal kõik korras. Ei joodud, ei olnud lastekodusi.
  Kindel laks: hullumajad, lastekodud ja supiköögid mingis stiilis jäävad ikka alles.

  • Mis iba sa ajad? Kui lolliks sa endast veidi vanemaid pead?
   Nõuka ajal teadis iga noor, et kui ta käitus nagu tropp, siis lõpetab ta varem või hiljem kas Kaagvere või Puiatu erikoolis – koos temale sarnaaste troppidega.
   Tänapäeval ei saadeta ühtegi pahatahtliku sitavarest erikooli, laamendagu klassis nagu suudab.
   Me ühiskond on muutunud lödiks ja ainsad, kes sellest rõõmu tunnevad on igaus haiged tropid ja sotsiopaadid.

  • Kuidas nõuka-aeg mu kommentaariga seotud on? See, et minu viidatud artikkel vene rahvusest inimese poolt kirjutatud on, ei tähenda ju et tegu oleks nõukogude aegse või -meelse tekstiga.

Kommenteerimine on suletud